پشتیبانی برخط

یکی از موارد مهمی که هر سازمان و آموزشگاهی را از باقی متمایز می‌کند، نحوه‌ی برخورد آن پس از فروش خدمت یا محصول است. به عبارت دیگر، پشتیبانی و حمایتی که سازمان از خدمت و محصول خود دارد، از ضروری‌ترین نکات برای مخاطبان است.

پشتیبانی مناسب اهمیتی به اندازه‌ی کیفیت محتوای ارائه شده دارد.

یکی از دلایل پیش‌رفت شرکت‌های بزرگ، پاسخگو بودن در قبال سوال‌ها و مشکلات مشترکان و تلاش برای رفع به موقع و با بهترین کیفیت بوده است. به کمک سیستم پشتیبانی برخط کاربر می‌تواند با بخش موردنظر خود ارتباط برقرار کرده و سوالات، ابهامات، مشکلات و پیشنهادات خود را با اپراتور مطرح نماید. پشتیبانی آنلاین به صورت‌های مختلفی از جمله، گفتگوی آنلاین (چت)، تیکت (سیستم مکانیزه ارتباط با مشتریان از طریق ارسال و دریافت ایمیل)، پرسش و پاسخ در مدت زمان کوتاه و هم‌چنین تماس تلفنی ارائه می‌شود.

پشتیبانی برخط امکان ارسال و دریافت پیام های اینترنتی، گفتگوی آنلاین، تماس تلفنی و دیگر موارد را ایجاد می‌کند و در اصل راهی برای پاسخگویی و کمک رسانی به کاربران در شرکت های ارائه دهنده خدمات، است.

شما به عنوان ارائه‌ دهنده‌ی یک محتوا یا محصول آموزشی، موظف هستید که پشتیبانی کامل و جامعی نه فقط از لحاظ فنی و کاربری سامانه بلکه از لحاظ علمی نیز برای مخاطبانتان داشته باشید.

سامانه شبکه آموزش ساتراپ، با فراهم آوردن امکان پشتیبانی برخط علمی و فنی توامان، این نیاز مخاطبان را محترم دانسته و شما را به سمت رفع این نیاز رهنمون می‌شود.

فهرست