معرفی محصولات و رویدادهای عمومی

گاهی پیش می‌آید که سازمان‌ها برای ارائه‌ی آن چه که در نظر دارند به محتوای مجازی بسنده نکرده و به فراخور نیازشان اقدام به برگزاری رویدادهایی به صورت حضوری می‌کنند. این رویدادها و برنامه‌ها موجب معرفی بیش‌تر سازمان و آشنایی مخاطبان با یک‌دیگر شده و حضور در یک فضای حقیقی و ملموس، انگیزه‌ی یادگیری به صورت مجازی را از آن پس بالا می‌برد. ضمن این که برگزاری ورک‌شاپ‌ها سبب آشنایی مخاطبان با اساتید دوره‌ها و محتوای مورد ارائه از سمت آنان شده و راه دقیق‌تری را برای انتخاب یا عدم انتخاب دوره‌ها در پیش روی مخاطبان می‌گذارد.

اگر شما علاوه‌بر ارائه‌ی محتوای مجازی و آنلاین، مواردی چون رویدادهای حضوری، ورک‌شاپ‌ها و برنامه‌هایی از این قبیل در سازمانتان دارید و می‌خواهید در اختیار مخاطبانتان قرار دهید، نیازمند فضایی برای اطلاع‌رسانی آن‌ها هستید. سامانه شبکه آموزش ساتراپ این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که رویدادهای حضوری خود را به آسانی در تقویم آموزشی این سامانه قرار دهید و از روش‌‌‌های متنوع برای اطلاع‌رسانی آن به مخاطبانتان استفاده نمایید. و سپس از طریق فروش بلیط، امکان حضور آن‌ها را در رویدادتان فراهم کنید.

از سویی دیگر اگر شما در کنار رویدادهای حضوری خود، محصولات جانبی دیگری چون کتاب‌ها و مجلات، CDها و DVDهای آموزشی دارید، از طریق سامانه به معرفی آن‌ها بپردازید و زمینه‌ی فروششان را فراهم آورید.

فهرست