درباره ما

null

شبکه آموزش ساتراپ

در جهانی زندگی می‌کنیم که هر فرد به دنبال سریع‌ترین روش برای دست‌یابی به اطلاعات است. برای رفع این‌گونه نیازها شرکت‌های مختلفی همانند گوگل در تلاش هستند تا با ارائه بهترین موتورهای جستجوگر کاربران را راضی نگه‌دارند. حال در این فضا هر فرد می‌تواند تولید محتوا کرده و آموزش مدنظر را در شبکه جهانی اینترنت به اشتراک بگذارد و افراد دیگر با جستجوی آن آموزش به محتوا دست‌یابند.

حال در این بین مشکلاتی به‌وجود می‌آیند که امکان دارد به دو طرف این ماجرا آسیب برساند. زمانی که افرادی یک محتوای آموزشی تولید می‌کنند، هزینه‌های زمانی و مالی زیادی را متحمل می‌شوند. حال در نظر بگیرید که این افراد برای درآمدزایی به این کار روی آورده‌ باشند. با توجه به حضور گسترده هکرها و نرم‌افزارهای دانلود، محتوای تولید شده توسط این افراد به راحتی به سرقت رفته و ضرر هنگفتی به ایشان وارد می‌شود. از طرف دیگر افرادی که به دنبال آموزش مدنظر خود می‌گردند اطمینان ندارند که آیا آموزشی که به آن دست یافته‌اند، از لحاظ فنی و علمی درست است یا خیر. این امکان وجود دارد که افراد از آموزش‌های ارائه شده استفاده کنند و خدایی ناکرده آسیب مالی و جانی ببینند و مرجعی برای رسیدگی به مشکلات به‌وجود آمده نباشد.

ازاین‌رو شرکت خدمات تجارت سرمد راه‌حلی بر مبنای فناوری اطلاعات با نام شبکه آموزش ساتراپ ارائه داده‌ است که هر فرد و سازمانی که توامندی ارائه محتوای آموزشی در خود می‌بیند، می‌تواند محتوا را تولید کرده و در یک فضای امن در اختیار کاربران و مشتریان خود قرار داده و این اطمینان را داشته باشد که تمامی افراد با توجه به سطح دسترسی‌شان به اطلاعات دسترسی دارند و هیچ فردی نمی‌تواند محتوای آن‌ها را به سرقت ببرد. از طرفی نیز کاربران می‌توانند اطمینان داشته باشند که محتوای ارائه شده از لحاظ علمی و فنی مورد تایید است و اگر دچار مشکلی شدند می‌توانند به یک مرجع مشخص مراجعه نمایند.

خدمات اصلی که شبکه آموزش ساتراپ در اختیار ارائه‌دهندگان محتوا قرار می‌دهد، عبارتند از:

اپلیکیشن اختصاصی:

با حداقل هزینه صاحب اپلیکیشن اختصاصی با امکانات مورد نظر خود شوید و دوره های آموزشی خود را در آن قرار دهید.

تقویم آموزشی:

تقویم آموزشی که شامل زمان‌بندی رویدادها و تاریخ برگزاری و توضیحات دوره‌های آموزشگاه مورد نظر می‌باشد. هم‌چنین این امکان فراهم شده تا کاربران بتوانند بلیط شرکت در دوره را نیز از طریق همین درگاه خریداری نمایند.

اخبار و اعلان:

هم‌چنین قسمت اعلان‌ها برای هر آموزشگاه در نظر گرفته شده است که محلی برای تبلیغات خدمات و دوره‌های مختلف و اخبار آموزشگاه می‌باشد.

صدور گواهی:

کاربران شما پس از شرکت در هر دوره به صورت خودکار گواهی شرکت در دوره را دریافت می‌کنند.

دوره‌های آموزشی:

شما می‌توانید در شبکه آموزش ساتراپ، بینهایت دوره با مشخصات منحصر به فرد خود خلق کنید و آن‌ها را در اختیار مخاطبین‌تان قرار دهید. کاربران شما می‌توانند با پرداخت هزینه شرکت در هر دوره، از آموزش‌های اساتید شما به صورت الکترونیک در هر زمان و مکان استفاده کنند و گواهی شرکت در دوره را نیز دریافت کنند.

آزمون آنلاین:

شما می‌توانید برای خود یک بانک مجازی آنلاین از سوالات تشکیل داده و با استفاده از آن‌ها آزمون‌های مدنظرتان را ساخته و در اختیار کاربران خود قرار دهید.

اگر آموزشگاهی هستید که احساس می‌کنید قابلیت افزایش نامتناهی مشتریان خود را دارید…

می‌توانید آموزش‌های خود را در سرتاسر کشور (و حتی برای مشتری‌های خارج از کشور) به فروش بگذارید، کسب درآمد کنید و گواهی‌های اختصاصی تولید کنید و در اختیار دانشجویان یا هنرجویان خود قرار دهید. هم‌‌چنین شما قادر هستید با استفاده از کد اختصاصی دوره، به تمامی دانشجویان و هنرجویان خود، بخش‌هایی از دوره‌هایی که حضوری شرکت کرده‌اند را به صورت غیرحضوری نیز ارائه کنید.

اگر سازمانی هستید که نیاز به آموزش ضمن خدمت کارمندان خود دارید…

آموزش ضمن خدمت کارمندان علاوه‌بر هزینه‌های مستقیم برگزاری دوره هم‌چون حقوق استاد برگزارکننده دوره و هزینه کلاس، هزینه‌هایی چون اضافه‌کاری و یا نبودن کارمندان در سرکار خود در ساعات اداری به سازمان شما وارد می‌کند. شما می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن شبکه آموزش ساتراپ در هر زمان و مکان این امکان را در اختیار کارمندان‌تان قرار دهید که در دوره‌ها شرکت کنند و در پایان در آزمون مربوطه شرکت نمایند. هم‌چنین شما می‌توانید نحوه حضور در دوره و فعالیت کارمندان خود را رصد نمایید و از نحوه عملکردشان مطلع شوید.

فهرست